sobota 3. května 2014

TÁBOR 2014 - KUKS

1.        Termín a cena:               27. 6. - 12. 7. 2014                 3 300 Kč (za každého dalšího sourozence 2 900 Kč)

Pro děti z prvních tříd je připravená týdenní varianta tábora (prvňáci mohou jet samozřejmě ale i na celý tábor - doporučujeme konzultaci s vedením oddílu). Příjezd na tábořiště je v sobotu 5. 7. Cena je 1 700 Kč.                 
Tábor je možné zaplatit hotově nebo převodem na účet 196339216/0300 (nezapomeňte uvést variabilní číslo dítěte, které vám bylo zasláno e-mailem nebo ho získáte na oddílovce, a do zprávy pro příjemce napište prosím jméno dítěte).

2.        Odjezd:                           pátek 27. 6. v 14:30 na Hlavním nádraží v Nymburce (malý batoh s jídlem a pitím na cestu)

3.        Informace o návštěvním dnu a příjezdu z tábora:

Vzhledem k termínu tábora spojíme návštěvní den s bouráním tábora. Budeme velice rádi, když rodiče přijedou v průběhu posledního víkendu tábora (ideálně v pátek po obědě) a pomohou nám tábor zbourat. Míst pro stany je na louce dost. Bourat se začne v pátek odpoledne a večer nás čeká společný program u závěrečného táborového ohně. Konec tábora je každopádně v sobotu 12. 7. Rodiče si mohou pak děti odvézt domů. Děti, jejichž rodiče nepřijedou na bourání tábora, přijedou vlakem v sobotu 12. 7. v 19:00 na Hlavní nádraží v Nymburce.

4.        Nakládání věcí:              čtvrtek 26. 6. v 16:00 v oploceném areálu fotbalového stadionu Polaban v Nymburce (na vesláku) – nakládá se vše (kufry batohy atd..)

5.        Místo tábora:                 louka u řeky Labe mezi obcemi Kuks a Stanovice, asi 10 km jihovýchodně od Dvora Králové.

6.        Cesta na tábor:              Nymburk, Poděbrady, dálnice D11, Hradec Králové, Jaroměř, Kuks, v obci Kuks odbočit do prava na Stanovice (za obecním úřadem). Ve Stanovicích nepřejíždět most. Tady je možné zaparkovat na návsi nebo u cesty, která vede podél Labe (končí kovovou závorou). Pěšky pokračovat proti proudu řeky až na tábořiště. (500m)

7.        Důležité vybavení:        kartička zdravotní pojišťovny, nafukovací lehátko (ideálně látkové ne gumové), karimatka, spací pytel, ešus (2 díly + víčko), 2 lžíce, zavírací nůž, baterka (více viz seznam výbavy na tábor), pro nováčky dobrovolně: postel ze 2 trámků 5x5x170cm spojených popruhy

8.        Potvrzení:                       !!! Odevzdat nejpozději na poslední oddílovce před odjezdem (ale čím dříve, tím lépe) !!!
a)       potvrzení od lékaře dítěte o způsobilosti účasti na zotavovacích akcích (formulář pravděpodobně již máte doma – děti ho potřebují např. na školy v přírodě, jinak tyto formuláře jsou k dispozici u vedoucích)
b)       v závazné přihlášce uvést:     - rodné číslo
                                                               - alergie, léky, zvláštní opatření…
- telefony pro případ nutnosti (do zaměstnání, domů, babičky ...)
c)        prohlášení o bezinfekčnosti – musí být s datem odjezdu na tábor, tzn. 29. 6. 2013
d)       souhlas rodičů s poskytováním informací o zdravotním stavu dítěte

9.        Program
Program, je vytvořený na základě našich dlouhodobých zkušeností. Je koncipován tak, aby děti strávily tábor intenzivně, aby se naučily být samostatnými a aby si z našeho tábora odnesly co nejvíce skvělých zážitků. Tábor zvládne úplně každý, protože program je přizpůsobený všem věkovým kategoriím (některé aktivity jsou dělené na 3 věkové kategorie). Je opravdovým vyvrcholením celoroční činnosti. Jedná se o stanový tábor, na jehož stavbě se děti samy podílejí. Stravování 5x denně.

10.     Další informace             - při každé oddílové schůzce (Petr Polák; 728 373 386; polakpe5@gmail.com)
- Martin Pavlíček    728 799 807; martin.pavlicek.87@gmail.com 
                                               - Jakub Macura       723 835 544; jakub.macura@email.cz

11.     Informační schůzka pro rodiče
Pátek 30. 5. 18:00 na Vesláku (po oddílovce)
Doporučujeme účast zejména rodičům, jejichž děti jedou na první tábor.

12.     Různé
a)       Žádáme rodiče o pomoc při nakládání a výstavbě tábora (odjezd na tábořiště ve čtvrtek 26. 6. po nakládání)
b)       Případné domácí přebytky (marmelády, kompoty…) přineste prosím na nakládání.
c)        Uvítáme jakoukoliv materiální pomoc.
d)       Pošta – prosíme, aby rodiče pokud možno neposílali dětem na tábor balíky – máme velké problémy při jejich vyzvedávání. Odvoz drobností v průběhu tábora lze dohodnout s vedením.
adresa:   LT Cefeus, KUKS 3, 544 43                             

Žádné komentáře: