neděle 10. června 2012

TÁBOR KOCOUROV 2012


1.        Termín a cena:               30. 6. - 14. 7. 2012                 3 200 Kč (za každého dalšího sourozence 2 800 Kč)
Pro děti z prvních tříd je připravená týdenní varianta tábora (prvňáci mohou jet samozřejmě ale i na celý tábor - doporučujeme konzultaci s vedením oddílu). Příjezd na tábořiště je v sobotu 7. 7. Cena je 1 700 Kč.
Tábor je možné zaplatit hotově nebo převodem na účet 196339216/0300 (nezapomeňte uvést variabilní symbol dítěte).                  
2.        Odjezd:                           sobota 30. 6. v 7:30 na Hlavním nádraží v Nymburce (malý batoh s jídlem a pitím na cestu)
3.        Informace o návštěvním dnu a příjezdu z tábora:
Vzhledem k termínu tábora spojíme návštěvní den s bouráním tábora. Budeme velice rádi, když rodiče přijedou v průběhu posledního víkendu tábora (ideálně v pátek po obědě) a pomohou nám tábor zbourat. Míst pro stany je na louce dost. Bourat se začne v pátek odpoledne a večer nás čeká společný program u závěrečného táborového ohně. Konec tábora je každopádně v sobotu 14. 7. Rodiče si mohou pak děti odvézt domů. Děti, jejichž rodiče nepřijedou na bourání tábora, přijedou vlakem v sobotu 14. 7. v 15:34 na Hlavní nádraží v Nymburce.
4.        Nakládání věcí:              pátek 29. 6. v 15:00 na Vesláku – nakládá se vše (kufry, spacáky), potom přesun do Kostomlat
5.        Místo tábora:                 louka přímo u hájovny Kocourov v blízkosti obce Všesoky, asi 6 km severně od Zbraslavic
                                               (GPS: 49.855392,15.178143)
6.        Cesta na tábor:              Nymburk, Kolín, Červené Pečky, Opatovice, Vysoká, pak dále na jih až do Žandova – na silnici spojující Uhlíř. Janovice a Zbraslavice, Pivnisko, Rápošov – za touto obcí asi 500m ve směru na Kateřinky bude značena odbočka po asfaltové cestě – po ní pořád rovně až na její konec (bude značeno)
7.        Důležité vybavení:        kartička zdravotní pojišťovny, nafukovací lehátko (ideálně látkové ne gumové), karimatka, spací pytel, ešus (2 díly + víčko), 2 lžíce, zavírací nůž, baterka (více viz seznam výbavy na tábor), pro nováčky dobrovolně: postel ze 2 trámků 5x5x170cm spojených popruhy
8.        Potvrzení:         !!! Odevzdat nejpozději na poslední oddílovce před odjezdem (ale čím dříve, tím lépe) !!!
a)       potvrzení od lékaře dítěte o způsobilosti účasti na zotavovacích akcích (formulář pravděpodobně již máte doma – děti ho potřebují např. na školy v přírodě, jinak tyto formuláře jsou k dispozici u vedoucích)
b)       v závazné přihlášce uvést: - rodné číslo
                                                               - alergie, léky, zvláštní opatření…
- telefony pro případ nutnosti (do zaměstnání, domů, babičky ...)
c)        prohlášení o bezinfekčnosti – musí být s datem odjezdu na tábor, tzn. 30. 6. 2012
d)       souhlas rodičů s poskytováním informací o zdravotním stavu dítěte
 9.        Program
Program, který je na nadstandardní úrovni, je vytvořený na základě našich dlouhodobých zkušeností. Je koncipován tak, aby děti strávily tábor intenzivně, aby se naučily být samostatnými a aby si z našeho tábora odnesly co nejvíce skvělých zážitků. Tábor zvládne úplně každý, protože program je přizpůsobený všem věkovým kategoriím (některé aktivity jsou dělené až na 3 věkové kategorie). Je opravdovým vyvrcholením celoroční činnosti. Jedná se o stanový tábor, na jehož stavbě se děti samy podílejí. Stravování 5x denně.
10.     Další informace             - při každé oddílové schůzce
- Martin Pavlíček    728 799 807 
                                               - Jakub Macura       723 835 544
11.     Informační schůzka pro rodiče
Pátek 1. 6. 18:00 na Vesláku (po oddílovce)
Doporučujeme účast zejména rodičům, jejichž děti jedou na první tábor.
12.     Různé
a)       Žádáme rodiče o pomoc při nakládání a výstavbě tábora (odjezd na tábořiště v pátek 29. 6. po nakládání)
b)       Případné domácí přebytky (marmelády, kompoty…) přineste prosím na nakládání.
c)        Uvítáme jakoukoliv materiální pomoc.
d)       Pošta – prosíme, aby rodiče pokud možno neposílali dětem na tábor balíky – máme velké problémy při jejich vyzvedávání. Odvoz drobností v průběhu tábora lze dohodnout s vedením.
adresa:    LT Cefeus
                               Zbraslavice 285 21

Žádné komentáře: